Rejestracja

Jeśli chcesz zawierać zakłady online musisz zarejestrować swoje konto.
Jeśli chcesz zawierać zakłady w sieci punktów naziemnych, rejestracja nie jest wymagana.

Aby się zarejestrować należy wypełnić formularz na tronie https://etoto.pl/rejestracja/
Dane podawane w formularzu muszą być zgodne ze stanem faktycznym.

Obowiązek gromadzenia wszystkich wymaganych danych osobowych nakłada nas Ustawa o grach hazardowych. Są one niezbędne do poprawnej weryfikacji tożasmości oraz pełnoletności Klienta.
 

Fotokopia dowodu jest niezbędna do potwierdzenia faktycznego wieku Klienta. Jest to także jeden z elementów danych osobowych, które musimy gromadzić ze względu na wymogi Prawa RP.
 

Dostęp do wszystkich danych osobowych jest chroniony szyfrowanym protokołem transmisji danych. Baza danych osobowych została także zgłoszona do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, uzyskując stosowne zezwolenia. Dane osobowe są gromadzone ze względu na obowiązek nałożony na nas przez Ustawę o grach hazardowych i nie będą nigdy udostępniane innym podmiotom.
 

Nie. Rejestracja jest dobrowolna i nie wiąże się z żadnymi dalszymi obowiązkami. W każdej chwili Klient może wpłacić środki na konto i rozpocząć grę. W dowolnej chwili można także złożyć wniosek o zamknięcie konta.

 

Po udanej rejestracji na podany adres e-mail powinieś otrzymać wiadomość z linkiem do aktywacji konta.

Jeżeli nie otrzymałeś takiej wiadomości sprawdź czy przypadkiem nie trafiła do folderu SPAM. Jeżeli jej tam nie ma - skontakuj się z nami: zadzwoń na 513 321 174 lub pisz na pomoc@etoto.pl

Konto

Tak. Za otworzenie i prowadzenie konta Klienta nie pobieramy nigdy żadnych opłat.

Tak. Swoje dane osobowe możesz zmienić w każdej chwili.

Takie dane jak pseudonim, e-mail i hasło możesz zmienić bezpośrednio z poziomu swego konta (zakładka Ustawienia).
Pozostałe dane osobowe(imię, nazwisko, datę urodzin, PESEL, adres zamieszkania, numer dowodu tożsamości, numer rachunku bankowego) zmienisz wysyłając do nas maila ze skanem dowodu tożsamości potwierdzającego poprawność tych danych (adres email znajdziesz w zakładce Ustawienia) 
 

Nie. Rejestracja konta nie zobowiązuje Cię do niczego. Konto możesz doładować w dowolnej chwili.

Dane osobowe takie jak: imię, nazwisko, datę urodzin, PESEL, adres zamieszkania, numer dowodu tożsamości, numer rachunku bankowego zmienisz wysyłając do nas maila ze skanem dowodu tożsamości potwierdzającego poprawność tych danych (adres email znajdziesz w zakładce Ustawienia) 
 

Adres e-mail oraz hasło możesz zmienić bezpośrednio z poziomu swego konta (zakładka Ustawienia).

Login służy do logowania się do serwisu i nie może być zmieniany.

Jeżeli zapomniałeś hasła do swego konta możesz je zresetować wchodząc na https://www.etoto.pl/sport/konto/brak_hasla/ .Na swój adres e-mail otrzymasz odpowiednie informacje. 

Konto możesz zamknąć w dowolnym momencie. Należy z adresu e-mail zapisanego na Twoim koncie wysłać mail na pomoc@etoto.pl z informacją o zamiarze zamknięcia konta. Wpłacone środki zostaną przelane na Twój rachunek bankowy.

Wpłaty i wypłaty

Informacje na temat sposobu doładowania konta  uzyskasz w sekcji 'Doładuj' po zalogowaniu się na swój profil.

Po wpisaniu kwoty i wyborze swego banku zostaniesz przekierowany na stronę banku. W tytule przelewu musi znajdować się specjalny indentyfikator transakcji (w postaci TRXdddddd). Po zaksięgowaniu wpłaty zostaniesz poinformowany mailem.

Jeżeli zapiszesz taki przelew w swoim banku jako przelew zdefiniowany będziesz mógł doładowywać konto szybciej i sprawniej. Wystaczy, że ze swego konta bankowego dokonasz wpłaty na zdefiniowane wcześniej parametry . O zaksięgowaniu wpłaty na koncie E-toto zostaniesz poinformowany mailem.

Płatności online są obsługiwane przez Przelewy24.

Nie są pobierane żadne dodatowe opłaty związane z wpłatą i wypłatą środków.

Minimalna kwota wpłaty to 1zł.

Nie ma minimalnej kwoty wypłaty. Wypłacimy każdą zdeklarowaną przez Ciebie kwotę.

Wygrane w zakładach online są dodawane do konta automatycznie a środki z konta można w każdej chwili wypłacić.

Konto jest doładowywane w godzinach pracy banku Klienta, zazwyczaj natychmiast po dokonaniu płatności. Może się jednak czasem zdażyć, że proces ten może się nieznacznie opóźnić, wtedy najpóźniej w ciągu kilku minut powinieneś mieć już dodane środki do konta.
 

Zlecenia wypłat są realizowane raz dziennie - oprócz dni wolnych od pracy.

Zakłady

W chwili obecnej obowiązują następujące godziny przyjmowania zakładów:

800-2200

Minimalna stawka jednego zakładu to 1 zł.

Minimalna stawka na jedną kombinację wynosi 1 grosz, jednak aby zakład taki został przyjęty, wartość całego kuponu musi wynosić przynajmniej 50 groszy.

Wygrane w zakładach online są dodawane do konta automatycznie a środki z konta można w każdej chwili wypłacić.
W przypadku zakładów zawartych w sieci punktów naziemnych czas na odebranie wygranej wynosi 60 dni od daty rozstrzygnięcia ostatniego wyniku zdarzenia na kuponie.